Zng Yapı Proje 8

Proje Adı: Zng Yapı Projesi
Müşteri:
Başlangıç: 2019 Mart
Teslim: 2019 Ağustos

Amacımız sizlerin istekleri ve hedef bütçesi doğrultusunda yaşanabilir mekanlar, çalışılabilir ofisler ortaya çıkarmaktır.

ZNG YAPI müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren ZNG Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerine aktarır.

Tüm projeler 3boyutlu mimari ve grafik sunumlardan yararlanılarak oluşturulur.

Sunumları yapılan projeler onaylandıktan sonra uygulama projeleri hazırlanmaktadır.

Uygulama ise alanında tecrübeli ekiplerce gerçekleştirilir.

DEĞİŞİME YER AÇIN

ZNG Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerine aktarır.

MİMARİ STANDART

Tüm projeler 3boyutlu mimari ve grafik sunumlardan yararlanılarak oluşturulur. Sunumları yapılan projeler onaylandıktan sonra uygulama projeleri hazırlanmaktadır.

ÖNCESİ/SONRASI

Projelerimizde Zng’den önce ve Zng’den sonra.

Diğer Projelerimize Göz Atın

Müşteri Yorumu

Zng Yapı firması ile birlikte gerçekleştirdiğimiz iş merkezi projemizden büyük memnuniyet duyduk. Projemizin ilk adımından son anına kadar her aşamada bizim isteklerimizi kusursuz bir şekilde projeye yansıttıkları için teşekkür ederiz.

Kemal Yılmaz
Şirket Ortağı