Interior Design

Home Neler Yapıyoruz Peyzaj&Dekorasyon

Peyzaj&Dekorasyon

ZNG YAPI müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren ZNG Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerine aktarır.

Zng Yapı olarak sektörde uzun yıllar devam eden tecrübemiz ilE Peyzaj&Dekorasyon Hizmetleri konusunda profesyonel ekibimizle çalışma yapıyoruz.

Mimarlar bir binanın dizaynını yaparken bir de binanın dışında kalan, bahçeler, yollar, duvarlar, havuzlar, setler, tesisler vb. alanlar bulunmaktadır.
Bu dış mekanları doğanın bize kazandırdığı güzelliklerden olan bitkiler ve çiçekler ile tasarlamak ise işin peyzaj kısmıdır.Günümüzde şehirleşmenin etkisi gittikçe artmakta ve bu durum betonlaşmanın getirdiği doğal alanların bozulmasına neden olmaktadır.
Bu durum karşısında Peyzaj Mimarı giderek önem kazanarak yükselmeye başlamıştır.

Peyzaj işinin en genel amacı çevreyi ve şehirleri insanlar için kentsel ve kırsal alanlarda kültürel, ekonomik ve estetik bakımdan güzel,
verimli,yaşanılabilir ve daha doğal bir ortam sunmayı sağlamaktır.

Amacımız sizlerin istekleri ve hedef bütçesi doğrultusunda yaşanabilir mekanlar, çalışılabilir ofisler ortaya çıkarmaktır.

  • Konut, işyeri, sanayi tesisi ve özel proje inşaatları
  • Mimari proje çizimi, 3D modelleme, mühendislik hizmetleri
  • Peyzaj ve dekorasyon tip projeleri ve özel çalışmaları
  • İnşaat hafriyat çalışmaları.
  • Altyapı projeleri, zemin uygulamaları, özel inşaat temel proje mühendislik hizmetleri.

Professional-Approach-To-The-Project-Image

SIKÇA SORULAN SORULAR

ZNG Yapı firmasından hangi hizmetleri alabilirim?

Zng Yapı, başta inşaat hafriyat olmak üzere inşaat sektöründeki alanlarda size özel hizmetler sunmaktadır. İnşaat&Taahhüt, Proje Modelleme, Peyzaj&Dekorasyon ve özel inşaat projeleriniz ile altyapı çalışmalarınızın yükleniciliğini başarı ile yapmaktadır.

Ev, İşyeri yada fabrikama özel projem var. Sizinle çalışabilir miyim?

Zng yapı işinize yada evinize özel mimari projeleri uzman ekibi ile hayata geçirir. Siz hayalinizdeki projeyi bize anlatın, mühendis ve mimarlarımız tüm proje aşamasını gerçekleştirip uzman ekibimizde inşaat sürecini tamamlasın.

Hangi illerde faaliyet gösteriyorsunuz

Şirket merkezimiz Sakarya’da olmakla birlikte Türkiye’nin dört bir yanında projeler hayata geçiriyoruz.
SİZE ÖZEL
PROJELER
Size özel projelerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın
Arayın: 0 264 273 73 55
Düşündüğünüz bir inşaat projesi mi var?
Hayata geçirmek istediğiniz inşaat projeleriniz için ekibimizle iletişime geçerek detayları konuşabilirsiniz.