Zng Yapı&Hafriyat

Home Hakkımızda

İnşaat Sektöründe
Kalite ve Güven

ZNG YAPI müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir.

01. Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştirir.

02. Yenilikçi Mimari

ZNG Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerine aktarır.

Yeni Yaşam Alanları
Özel Mekanlar

İnşaat ve Proje

Amacımız sizlerin istekleri ve hedef bütçesi doğrultusunda yaşanabilir mekanlar, çalışılabilir ofisler ortaya çıkarmaktır.

Mimari Modelleme

Tüm projeler 3boyutlu mimari ve grafik sunumlardan yararlanılarak oluşturulur. Sunumları yapılan projeler onaylandıktan sonra uygulama projeleri hazırlanmaktadır.

Hafriyat Çalışmaları

ZNG Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerine aktarır.

25+

Uzman Personel

55+

İlde Proje

22

Yıllık Deneyim

İşinize Özel Projeler
Geliştiriyoruz

Zng Yapı olarak bizim en başta yer alan amacımız sizlerin istekleri ve hedef bütçesi doğrultusunda işinize en uygun ofisler, iş merkezleri ve fabrikalar ortaya çıkarmaktır.

En Farklı Konut Projeleri

İster müstakil ister site. Siz hayalinizdeki konut projenizi bizimle paylaştıktan sonra bunu en doğru şekilde hayata geçirmek bizim işimiz.